Wyszukaj placówkę

Market Ubezpieczeń

Porównaj oferty ubezpieczeń bez wychodzenia z domu

Szukasz ubezpieczenia podróży lub na życie wyróżniającego się atrakcyjnym zakresem i przystępną ceną? Masz problem z odnalezieniem się w gąszczu ofert różniących się między sobą jedynie detalami? U nas bez wychodzenia z domu porównasz ze sobą propozycje wiodących firm ubezpieczeniowych, a z pomocą naszych ekspertów wybierzesz optymalną dla siebie opcję.

Znajdź polisy dopasowane do potrzeb

Chcesz znaleźć idealne dla siebie ubezpieczenie domu czy firmy? Dostępne na rynku polisy różnią się między sobą nie tylko cenami, ale przede wszystkim zakresem oraz obowiązującymi warunkami. Znalezienie oferty optymalnie dopasowanej do Twoich potrzeb i możliwości finansowych wymaga zapoznania się z wieloma szczegółami i zwrócenia uwagi na kwestie zapisane „drobnym druczkiem”.

Korzystając z Marketu Ubezpieczeń, możesz mieć pewność, że nie umknie Ci żaden detal. Po wypełnieniu szczegółowego formularza otrzymasz czytelne zestawienie ofert największych ubezpieczycieli, które pozwoli Ci w prosty sposób porównać ze sobą poszczególne parametry i ceny. Łatwo dostępne placówki, kontakt telefoniczny i online Jesteśmy grupą ekspertów, zapewniających profesjonalne wsparcie podczas wyboru ubezpieczenia podróży, na życie czy samochodu. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub przez formularz online — bez wychodzenia z domu porównasz też i kupisz wybrane polisy.

Zapraszamy również do spotkania z naszymi ekspertami w jednej z dogodnie zlokalizowanych placówek. Ponad 40 punktów na terenie całego kraju to miejsca stworzone z myślą o komforcie klientów, którzy liczyć mogą na profesjonalne i kompleksowe wsparcie udzielone w przyjaznej atmosferze. Ubezpieczenia podróży, domu i inne.

Nasza propozycja obejmuje porównanie i sprzedaż wybranej przez klienta polisy w zakresie ubezpieczeń podróżnych, samochodowych, domu i mieszkania, a także ubezpieczeń na życie, i dla firmy.