Placówki

Bydgoszcz

C.H.Auchan

ul. Mariana Rejewskiego 3, 85-791 Bydgoszcz tel. 507 293 573 bydgoszcz.auchan@ubezpieczeniowi.com.pl

Pn-Pt: 9-19       Sb: 9-17       Nd: 10-15

Bydgoszcz

C.H.RONDO

ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz tel. 513 009 094 bydgoszcz.rondo@ubezpieczeniowi.com.pl

Pn-Pt: 9-19       Sb: 9-17       Nd: 10-15

Częstochowa

Adam Hanusiak – Specjalista ds. polis na życie

Mobilny Agent, Częstochowa tel. 791 126 833 a.hanusiak@marketubezpieczen.eu

Gliwice

Carrefour

al. J.N. Jeziorańskiego 1, 44-100 Gliwice tel. 602 670 583 gliwice.carrefour@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 9-20       Sb: 9-17       Nd: 10-15

Gliwice

Adam Hanusiak – Specjalista ds. polis na życie

Mobilny Agent, Gliwice tel. 791 126 833 a.hanusiak@marketubezpieczen.eu

Karsin

Biuro Rachunkowe Bernadeta Karcz

Doradca Ewelina Frymark

Krótka 2, 83-440 Karsin tel. 532 546 448 e.frymark@marketubezpieczen.eu

Katowice

Auchan

Trasa Nikodema i Józefa Renców 30, 40-878 Katowice tel. 515 986 683 katowice.auchan@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 9-20       Sb: 9-18       Nd: 10-15

Katowice

Carrefour

al. Roździeńskiego 200, 40-878 Katowice tel. 532 524 763 katowice.carrefour@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 9-20       Sb: 9-20       Nd: 10-15

Katowice

Adam Hanusiak – Specjalista ds. polis na życie

Mobilny Agent, Katowice tel. 515 986 683 a.hanusiak@marketubezpieczen.eu

Katowice

Mobilny agent Beata Laba „Safein”

Mobilny Agent, Katowice tel. 531 093 300 b.laba@marketubezpieczen.eu

Kielce

Auchan

ul. Radomska 20c, 25-001 Kielce tel. 602 670 395 kielce.real@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 9-19       Sb: 9-17       Nd: 10-15

Kielce

E.Leclerc

ul. Massalskiego 3, 25-636 Kielce tel. 602 670 255 kielce.leclerc@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 9-19       Sb: 9-17       Nd: 10-15

Kraków

C.H. Bonarka

ul. Kamieńskiego 11, 30-644 Kraków tel. 518 840 480 krakow.bonarka@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 10-18       Sb: 9-17       Nd: 10-15

Kraków

C.H. Czyżyny

ul. Medweckiego 2, 31-000 Kraków tel. 539 016 983 krakow.czyzyny@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 9-20       Sb: 9-19       Nd: 10-15

Lublin

E.Leclerc

ul. Turystyczna 1, 20-207 Lublin tel. 516 012 879 leclerc@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 9-20       Sb: 9-18       Nd: 10-15

Lublin

E.Leclerc

ul. Zana 19, 20-601 Lublin tel. 505 900 404 lublin.leclerc_zana@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 10-19       Sb: 10-17       Nd: 10-15

Lublin

Galeria OLIMP

al. Spółdzielczości Pracy 34, 20-400 Lublin tel. 507 118 970 olimp@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 10-19       Sb: 10-17       Nd: 10-15

Lublin

Kamila Kozłowska – Placha Usługi Finansowe

Mobilny Agent, Lublin tel. 511 514 340 placha@marketubezpieczen.eu

Łódź

E.Leclerc

ul. Inflancka 45, 90-001 Łódź tel. 797 372 221 lodz.leclerc@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 10-19       Sb: 10-15       Nd: 10-15

Łódź

GULIWER Carrefour

ul. Kolumny 6/36, 93-610 Łódź tel. 797 372 199 lodz.guliwer@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 9-20       Sb: 10-18       Nd: 10-15

Łódź

Pasaż Łódzki

al. Jana Pawła II 30, 93-569 Łódź tel. 600 074 830 lodz.pasazlodzki@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 9-19       Sb: 10-17       Nd: 10-15

Łódź

Tesco

ul. Pojezierska 93, 90-001 Łódź tel. 602 670 626 lodz.tescobaluty@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 10-18       Sb: nieczynne       Nd: nieczynne

Łódź

Tulipan

ul. Piłsudskiego 94, 92-202 Łódź tel. 539 016 984 lodz.tulipan@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 9-19       Sb: 9-18       Nd: 10-15

Wrocław

E. Leclerc

ul. Zakładowa 2-4, 50-231 Wrocław tel. 539 016 986 wroclaw.leclerc@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 9-20       Sb: 10-18       Nd: 10-15

Wrocław

Tesco

ul. Długa 37/47, 53-110 Wrocław tel. 539 016 985 wroclaw.tesco@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 9-19       Sb: 9-17       Nd: 10-15

Wrocław

C.H. Borek, Carrefour

ul. Hallera 52, 53-324 Wrocław tel. 539 016 987 wroclaw.carrefour@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 9-20       Sb: 9-18       Nd: 10-15

Wrocław

C.H Korona

ul. Krzywoustego 126, 51-311 Wrocław tel. 532 524 764 wroclaw.korona@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 9-20       Sb: 9-18       Nd: 10-15

Wrocław

C.H Marino Tesco

ul. Paprotna 7, 51-117 Wrocław tel. 510 444 331 wroclaw.marino@marketubezpieczen.eu

Pn-Pt: 9-19       Sb: 10-18       Nd: 10-15

Mapa placówek

Znajdź najbliższą placówkę