Ubezpieczenie samochodu

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Pakiet OC+AC

Wygoda i bezpieczeństwo

Mają to do siebie, że oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze – pakiet ubezpieczeniowy OC/AC to wygoda i bezpieczeństwo jednocześnie. Warto pamiętać, że kupując taki pakiet, możesz połączyć bardzo atrakcyjny zakres ochrony ubezpieczeniowej wraz z zabezpieczeniem samochodu przed na przykład kradzieżą. W multiagencji Market Ubezpieczeń dostępne są również pakiety łączące – na przykład samochód z majątkiem (OC + mieszkanie), dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie pieniędzy i uzyskanie dodatkowej zniżki do 10% na ubezpieczenie i mieszkania, i samochodu. Po prostu w pakiecie, dzięki łączeniu ubezpieczeń, płacisz zawsze mniej niż za poszczególne ubezpieczenia osobno.

Pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego OC/AC jest bardzo popularny wśród Klientów. To podstawowe ubezpieczenie zapewnia i ochronę majątku sprawcy zdarzenia, i gwarantuję spłatę roszczeń finansowych poszkodowanemu. Przykładowo: uderzasz w tył samochodu przed Tobą, z pośpiechu, z nieuwagi. Wówczas poszkodowany otrzymuje wypłatę odszkodowania od ubezpieczyciela.

Dodatkowo, dzięki aktywnej polisie AC, nie martwisz się o żadne koszty naprawy swojego auta po takiej spowodowanej przez Ciebie stłuczce. Mając wykupione OC/AC, otrzymujesz odszkodowanie, które pomoże Ci finansowo i pokryje ewentualne koszty naprawy. Warto zatem pamiętać, że takie ubezpieczenie daje ochronę kompleksową – zabezpiecza nie tylko osoby poszkodowane w stłuczce, kolizji, wypadku, ale też Ciebie jako ich sprawcę. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszych doradców Marketu Ubezpieczeń.