Multiagencja ubezpieczeniowa – Współpraca

Połącz siły z multiagencją – Marketem Ubezpieczeń – i wykorzystaj naszą wiedzę oraz doświadczenie do rozwoju swojego biznesu!

 

Od 10 lat prowadzimy własne placówki w 21 miastach na terenie całej Polski i sukcesywnie rozszerzamy sieć zewnętrzną.

Zaufało nam ponad 40 franczyzobiorców oraz agentów, którzy dzięki rozbudowanej ofercie 30 Towarzystw

Ubezpieczeniowych pomagają nam jeszcze bardziej udoskonalać naszą współpracę.

Współpraca z agencją ubezpieczeniową jest być może właśnie tym, czego szukasz i tym, w czym chcesz się rozwijać.

 

Oferta współpracy z agencją ubezpieczeniową

 

Formy współpracy z multiagencją, jakie masz do wyboru, są następujące:

Punkt partnerski– to doskonała możliwość połączenia Twojego obecnego biznesu, jaki prowadzisz, z możliwością sprzedaży ubezpieczeń. Możesz wykorzystać w 100% swoją bazę dotychczasowych Klientów. Nie ponosisz przy tym żadnych kosztów, a otrzymujesz pełne wsparcie marketingowe i reklamowe. Gwarantowany jest dostęp do wsparcia merytorycznego opiekuna sieci zewnętrznej, infolinii oraz szkoleń stacjonarnych i on-line. Korzystne warunki prowizyjne – to przede wszystkim to, co możesz otrzymać.

Niezależny doradca– nie jest tutaj wymagane posiadanie lokalu, a formą jest prowadzenie agencji mobilnej. Brak tutaj żadnych kosztów, które ponosisz. Otrzymujesz stałe wsparcie opiekuna sieci zewnętrznej oraz infolinii. Jasne zasady prowizji, autorski CRM pozwalający na szybką obsługę Klientów, do tego możliwość tworzenia polis zdalnych, bez wymogu kontaktu osobistego z Klientem.

Placówka franczyzowa – polega na utworzeniu własnego punktu pod naszym logo i obsłudze Klientów stacjonarnie jako agent. Tutaj też nie ponosisz żadnych kosztów, a otrzymujesz pełne wsparcie marketingowe i reklamowe. Standardowo: wsparcie opiekuna sieci zewnętrznej oraz infolinii. Ponownie: autorski CRM obsługujący Klientów, szeroka gama produktów w ofercie, a do tego – wysokie wynagrodzenie prowizyjne i rzetelne zasady jego naliczania.

Wybierz interesującą Cię formę współpracy z multiagencją i poznaj korzyści wynikające z naszej oferty.

#Zostańwdomu – cały proces rozpoczęcia współpracy z multiagencją ubezpieczeniową możemy przeprowadzić zdalnie.

Własna multiagencja ubezpieczeniowa – na czym polega współpraca z nami?

Jesteśmy firmą, która od wielu lat działa na polskim rynku, odnosząc liczne sukcesy, rozwijając przy tym swoje umiejętności. Udaje nam się również pomyślnie prowadzić sieć zewnętrzną. Do tej pory otworzyliśmy własne placówki aż w 21 miastach. Zaufało nam już wielu franczyzobiorców, partnerów biznesowych, agentów i brokerów ubezpieczeniowych, którzy poprzez rozbudowanie licznych towarzystw ubezpieczeniowych, umożliwiają nam zwiększenie naszego doświadczenia. Z naszą multiagencją ubezpieczeniową można nawiązać owocną współpracę. Otwórz punkt partnerski, który jest doskonałym pomysłem dla osób posiadających firmę. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz swój sklep, biuro podróży, czy warsztat, ponieważ możesz z łatwością dołączyć do branży ubezpieczeniowej. Decydując się na poszerzenie swoich usług będziesz w stanie wystawiać ubezpieczenia majątkowe, jak i komunikacyjne. W Twojej ofercie znaleźć się może również polisa na życie. Nasza multiagencja współpraca, wsparcie i pomoc marketingowa to elementy, na które zwracamy szczególną uwagę. Nowo powstały lokal będzie przez nas oznaczony jako punkt partnerski Marketu Ubezpieczeń, co okazuje się niezwykle pomocne na początku działalności, jeśli chodzi o poszerzanie zasięgów.

Nasza oferta jest też opłacalna dla agentów ubezpieczeniowych, ponieważ przygotowaliśmy specjalną ofertę dla niezależnego agenta ubezpieczeniowego. Własna agencja ubezpieczeniowa to mnóstwo zalet, o czym można się przekonać wybierając naszą multiagencję ubezpieczeniową do podjęcia ewentualnej współpracy. Każdy agent ubezpieczeniowy, którego interesuje współpraca ubezpieczenia komunikacyjne, OC, AC i wiele innych może się z nami skontaktować. Być może zainteresuje Cię współpraca z instytucją jaką jest agencja ubezpieczeniowa Market Ubezpieczeń, a dokładniej mowa tutaj o placówce franczyzowej. Może być to też przyporządkowane do branży ubezpieczeniowej. Polega to na tym, że osoba, którą interesuje franczyza ubezpieczenia otwiera własny punkt agencji ubezpieczeniowej, będąc pod logiem Marketu Ubezpieczeń. Współpraca multiagencja ubezpieczeniowa obejmuje także polecenie naszej firmy. To opłacalna współpraca biznesowa, która przynosi ogromne zyski dla polecającego. Owa współpraca biznesowa polega na tym, że polecisz nas swoim klientom, a my wypłacimy Ci atrakcyjną prowizję od sprzedaży naszych usług.

Jeśli poszukiwane jest przez Ciebie ubezpieczenie Łódź możesz skontaktować się z nami w celu uzgodnienia szczegółów współpracy. Nasza agencja ubezpieczeniowa Bielsko Biała w swojej pracy skupia się przede wszystkim na doświadczeniu, ponieważ to dzięki niemu nasza działalność stale się rozwija. Wykupisz u nas ubezpieczenia OC Bydgoszcz, jak i innego rodzaju ubezpieczenia Wrocław, oraz ubezpieczenia w Kielcach.

Multiagencja ubezpieczeniowa jak założyć?

W przypadku, kiedy nie wiesz, jak poradzić sobie z założeniem własnej agencji lub jednej z wyżej wymienionych opcji proponowanych przez naszą działalność, zapytaj nas o przebieg ewentualnej współpracy. Z wielką przyjemnością udzielimy Ci odpowiedzi na każde pytanie lub nurtującą kwestię. Kiedy nie masz pojęcia, jak szczegółowo wygląda współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi, zapytaj nas o to! W sytuacji, gdy nie wiesz, czym zajmują się multiagencje ubezpieczeniowe ranking może okazać się pomocny. Nasz Market Ubezpieczeń zachęca do kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Otwierając swój punkt ubezpieczeń możesz oferować swoim klientom ubezpieczenia OC Lublin oraz każde inne ubezpieczenie Kraków. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy.