Multiagencja ubezpieczeniowa – Współpraca

Połącz siły z multiagencją – Marketem Ubezpieczeń – i wykorzystaj naszą wiedzę oraz doświadczenie do rozwoju swojego biznesu!

 

Od 10 lat prowadzimy własne placówki w 21 miastach na terenie całej Polski i sukcesywnie rozszerzamy sieć zewnętrzną.

Zaufało nam ponad 40 franczyzobiorców oraz agentów, którzy dzięki rozbudowanej ofercie 30 Towarzystw

Ubezpieczeniowych pomagają nam jeszcze bardziej udoskonalać naszą współpracę.

Współpraca z agencją ubezpieczeniową jest być może właśnie tym, czego szukasz i tym, w czym chcesz się rozwijać.

 

Oferta współpracy z agencją ubezpieczeniową

 

Formy współpracy z multiagencją, jakie masz do wyboru, są następujące:

Punkt partnerski – to doskonała możliwość połączenia Twojego obecnego biznesu, jaki prowadzisz, z możliwością sprzedaży ubezpieczeń. Możesz wykorzystać w 100% swoją bazę dotychczasowych Klientów. Nie ponosisz przy tym żadnych kosztów, a otrzymujesz pełne wsparcie marketingowe i reklamowe. Gwarantowany jest dostęp do wsparcia merytorycznego opiekuna sieci zewnętrznej, infolinii oraz szkoleń stacjonarnych i on-line. Korzystne warunki prowizyjne – to przede wszystkim to, co możesz otrzymać.

Niezależny doradca – nie jest tutaj wymagane posiadanie lokalu, a formą jest prowadzenie agencji mobilnej. Brak tutaj żadnych kosztów, które ponosisz. Otrzymujesz stałe wsparcie opiekuna sieci zewnętrznej oraz infolinii. Jasne zasady prowizji, autorski CRM pozwalający na szybką obsługę Klientów, do tego możliwość tworzenia polis zdalnych, bez wymogu kontaktu osobistego z Klientem.

Placówka franczyzowa – polega na utworzeniu własnego punktu pod naszym logo i obsłudze Klientów stacjonarnie jako agent. Tutaj też nie ponosisz żadnych kosztów, a otrzymujesz pełne wsparcie marketingowe i reklamowe. Standardowo: wsparcie opiekuna sieci zewnętrznej oraz infolinii. Ponownie: autorski CRM obsługujący Klientów, szeroka gama produktów w ofercie, a do tego – wysokie wynagrodzenie prowizyjne i rzetelne zasady jego naliczania.

Polecaj i zarabiaj – polega na polecaniu naszej multiagencji Twoim klientom lub przekazywaniu nam do nich kontaktu. Brak ukrytych kosztów, przejrzyste zasady i prosta umowa, a w ramach zapłaty – atrakcyjna prowizja za finalizację naszej sprzedaży.

Wybierz interesującą Cię formę współpracy z multiagencją i poznaj korzyści wynikające z naszej oferty. #Zostańwdomu – cały proces rozpoczęcia współpracy z multiagencją ubezpieczeniową możemy przeprowadzić zdalnie.