Otworzenie punktu ubezpieczeniowego?

Otworzenie punktu ubezpieczeniowego?

Bieżący rok pokrzyżował plany wielu przedsiębiorcom. Wielu szuka opcji rozszerzenia swojego biznesu, by zwiększyć dochody, wykorzystując bazę klientów, którą już posiadają.

Jeżeli jesteś jednym z przedsiębiorców, chcącym zwiększyć swoje przychody, stworzyć dochodowy biznes na lata – dołącz do naszej sieci ubezpieczeniowej! Jeżeli zacząłeś już poszukiwania multiagencji, z którą docelowo nawiążesz współpracę, warto zwrócić uwagę na wiele aspektów, które są istotne zarówno na początku przy podpisaniu umowy, jak i podczas późniejszej, codziennej pracy. Szczególnie należy zwrócić uwagę na kwestię rozliczeń, bo od tego zależy Twoje wynagrodzenie.

Wybór naszej multiagencji ubezpieczeniowej oznacza atrakcyjne warunki prowizyjne, przejrzyste i proste zasady jej naliczania. Rzetelne podejście do kwestii finansowych to nasz priorytet, na którym opieramy długofalową współpracę.

Dołączając do zespołu naszych agentów, rozumiemy, że jako przedsiębiorca każdego dnia czekają na Ciebie dziesiątki różnych spraw. Nasze partnerskie podejście do kwestii współpracy gwarantuje Ci pełną swobodę działania. Nasz zespół, składający się z infolinii oraz Menedżera sieci zewnętrznej jest do dyspozycji zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Nie wymagamy od Ciebie realizacji planów sprzedaży, nie nakreślamy limitów. Ubezpieczasz = zarabiasz!

Niezależnie, czy otworzysz placówkę franczyzową oznaczoną logiem Partner Market Ubezpieczeń¸ czy też będziesz działać jako agent mobilny, współpraca z nami nie generuje Twojej firmie żadnych kosztów. Dotyczy to zarówno darmowych szkoleń, które organizujemy by przygotować Cię do pracy agenta czy też dostępu do narzędzi IT, których zadaniem jest ułatwienie Twojej codziennej pracy.

Jeśli otworzysz placówkę ubezpieczeniową, sfinansujemy oznaczenie jej jako punktu partnerskiego – w logo, banery, gadżety, kaseton itp. Oprócz wyżej wymienionych aspektów, bardzo ważna w osiąganiu sukcesów jest konkurencyjność. Na rynku pojawia się coraz więcej Towarzystw Ubezpieczeniowych, a klient samodzielnie nie jest w stanie przebrnąć przez zapoznanie się z wszystkimi ofertami. Dlatego agenci Marketu Ubezpieczeń, przy pomocy prostych systemów, zawsze mają możliwość sprawnego i rzetelnego porównania składek dla klienta. Dodatkowo, nasza porównywarka oferuje aplikację mobilną do skanowania kodów QR z dowodu rejestracyjnego – dzięki temu proste wyliczenia stają się jeszcze prostsze i szybsze. Jeżeli chcesz zacząć pracę w przyszłościowej branży jak i otrzymać wsparcie solidnego partnera – zapraszamy Cię do kontaktu! Wybierz elastyczną i otwartą na Ciebie multiagencję ubezpieczeniową Market Ubezpieczeń! Zapraszam do kontaktu Hubert Grajkowski tel. 508 022 603 e-mail: h.grajkowski@marketubezpieczen.eu