Współpraca

Ubezpieczenia – Placówka franczyzowa

Otwórz własny punkt pod logiem Marketu Ubezpieczeń i obsługuj swoich klientów stacjonarnie. Zaufało nam ponad 40 agentów, Ty również skorzystaj z korzyści, które oferujemy:

  • Jasne i bardzo korzystne zasady prowizyjne
  • Brak jakichkolwiek kosztów – w naszym pojęciu, franczyza nie generuje ci żadnych wydatków!
  • Pełne wsparcie reklamowe i marketingowe – zaopatrzymy Twoją placówkę w pełen pakiet reklamowy – banery, ulotki, wizytówki oraz reklama on-line.
  • Pełne wsparcie merytoryczne opiekuna sieci zewnętrznej – zarówno podczas codziennej pracy jak i w kwestii współpracy – jak i zaawansowany helpdesk.
  • Pełen pakiet informatyczny dla Twojej placówki – otrzymasz dostęp do porównywarki z aplikacją mobilną oraz naszym autorskim systemem CRM do sprawnego zarządzania swoją bazą klientów
  • Dostęp do szkoleń stacjonarnych oraz e-learningów, które odpowiedzą na każde ciężkie pytania Twoich klientów
  • Szeroka gama produktów i Towarzystw Ubezpieczeniowych w ofercie – z nami dajesz swoim klientom możliwość rzetelnego porównania składek.
  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne i rzetelne zasady jej naliczania.

Otworzenie własnego punktu sprzedaży polis to nic trudnego! Nasza firma oferuje wygodne warunki współpracy, które pozwolą na rozpoczęcie działalności pod naszym szyldem.

Oczywiście, możesz spróbować otworzyć własny salon, w którym możliwe będzie wykupienie ubezpieczenia. Franczyza to jednak o wiele bezpieczniejsza opcja! W jej ramach otrzymujesz od nas pełny pakiet, jeśli chodzi o marketing i reklamę – to my zadbamy o ulotki, banery oraz promocję w internecie. Do dyspozycji będzie również opiekun z zewnątrz oraz możliwość wsparcia ze strony helpdesku, co z pewnością przyda się szczególnie podczas pierwszego okresu po otwarciu punktu. Dostęp do bazy danych Klientów, a także materiały szkoleniowe z pewnością pozwolą Ci na łatwe i szybkie przyswojenie wiedzy na temat funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa.

Wynagrodzenie na zasadzie jasno określonych prowizji i brak dodatkowych kosztów – to zalety, jakie daje franczyza! Ubezpieczenia to intratny biznes, który z pewnością pozwoli Ci na czerpanie zysków z naszej współpracy!

Jeżeli chcesz oprzeć swój biznes o doświadczenie zaufanej i rzetelnej multiagencji, zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz!

Hubert Grajkowski

Menadżer ds. Rozwoju Sieci Zewnętrznej

+48 508 022 603

h.grajkowski@marketubezpieczen.eu

Hubert Grajkowski

    Doświadczenie w ubezpieczeniach: