Promocja dla kibiców żużla

W jej ramach klienci otrzymają dodatkowy rabat na zakup ubezpieczenia komunikacyjnego związaną z wynikami osiąganymi przez sportowca.

Ile punktów zdobędzie Daniel Jeleniewski w meczu, tyle procent dodatkowego rabatu na ubezpieczenie komunikacyjne otrzymasz w Market Ubezpieczeń.

Market Ubezpieczeń, sponsor żużlowca Daniela Jeleniewskiego, przygotował nietypową promocję dla kibiców. W jej ramach klienci otrzymają dodatkowy rabat na zakup ubezpieczenia komunikacyjnego związaną z wynikami osiąganymi przez sportowca. Promocja Marketu Ubezpieczeń polega na udzieleniu dodatkowego rabatu na zakup ubezpieczenia komunikacyjnego. Wartość rabatu zmienia się po każdym meczu ligi żużlowej, w którym startuje Daniel Jeleniewski i jest związana z  ilością punktów zdobytych w danym spotkaniu przez tego zawodnika. Ile punktów zdobędzie on w meczu, tyle procent dodatkowego rabatu na ubezpieczenie komunikacyjne w Markecie Ubezpieczeń otrzymają klienci w całym następnym tygodniu.

Warunkiem skorzystania z rabatu jest podanie przy zakupie polisy kodu promocyjnego dostępnego na stronie internetowej sponsora. Szczegóły dotyczące promocji uzyskasz w punkcie sprzedaży a kod promocyjny można znaleźć w sekcji „Promocje”  na stronie www.marketubezpieczen.eu/promocje

Daniel Jeleniewski to wychowanek lubelskiego zespołu, a za razem kapitan drużyny Speed Car Motor Lublin.

Przykład.
W meczu KSM Krosno – Speed Car Motor Lublin, zawodnik zdobył 12 pkt. Nasz sprzedawca wyszuka dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę cenową z pośród 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych, a ty podając kod promocyjny otrzymasz od nas 12% dodatkowego rabatu. Czas realizacji kodu promocyjnego wynosi 7 dni od zakończonego spotkania.

Jan Żużlowy przy zawieraniu polisy na swój pojazd dostanie od Marketu Ubezpieczeń 85zł dodatkowego rabatu*.

*kwota dodatkowego rabatu wyliczona na podstawie przykładu zawartej polisy
Toyota Corolla
benzyna 1398 cm3, 2002 r.
Lublin, wartość pojazdu 10 500 zł
składka OC, AC, NNW 708 zł

 

***warunkiem promocji jest zawarcie polisy na gotówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *